Kilka słów o nas

KIM JESTEŚMY?
Con Passione po włosku znaczy z pasją, z namiętnością a że kochamy i włoski i fotografię, to tak właśnie powstają nasze fotografie. Każdego dnia staramy się zatrzymać chwilę i niepowtarzalne momenty z otaczającego nas świata.
Nie urodziliśmy się z aparatami w kołyskach, nikt z naszych przodków nie był fotografem. Nie mieliśmy Zorki 6, ale zdarza nam się fotografować Zenitem i Canonem używając kliszy. Fotografia to nasza pasja i nasz pomysł na życie. W czasie ceremonii ślubnej pracujemy podobnie. Staramy się być obserwatorami tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu. Pracujemy dyskretnie. W trakcie ślubu jesteśmy niewidoczni. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ślub jest inny. W naszej pracy podczas reportażu ślubnego zależy nam przede wszystkim aby fotografie pokazywały uczucia i w niebanalny sposób zatrzymywały nastrój chwili.

JAK PRACUJEMY?
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od przygotowań, poprzez ceremonię ślubu, po przyjęcie weselne do momentu oczepin, a nawet do samego rana. Z chęcią wybierzemy się z razem w plener, aby zrobić dla Państwa sesję w miejscach niecodziennych lub ważnych dla Was – może być w dniu ślubu, ale najchętniej w innym umówionym terminie.
Mieszkamy w Warszawie, ale pracujemy na całym świecie. Fotografując przede wszystkim korzystamy z oczu i głowy, ale naszą pracę dzielnie wspierają pełnoklatkowe lustrzanki systemu CANON EOS, wraz z zestawem najwyższej klasy jasnych obiektywów.
Oczywiście posiadamy odpowiednie zezwolenia do fotografowania uroczystości liturgicznych.

CO POZA FOTOGRAFIĄ?

Zaproszenie, winietki, STD

Poza reportażem ślubnym lub inną sesją zdjęciową możemy zaproponować projekt i wykonanie autorskich zaproszeń ślubnych, menu na stoły, winietek dla gości, kartek STD i wiele wiele innych. Nasze studio graficzne na codzień zajmujące się projektowaniem graficznym materiałów dla wielu firm zarówno polskich jak i zagranicznych posiada doświadczenie jak i kontakty w różnego rodzaju drukarniach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do realizacji.

Konsultacje ślubne

Wiele par przeraża ogrom przygotowań, szczegółów o których trzeba pamiętać. Niestety organizacja ślubu i przyjęcia weselnego wymaga poświęcenia bardzo dużo czasu. Jeśli marzycie o ślubie i weselu jak z bajki a nie do końca wiecie jak zacząć organizację my Wam w tym pomożemy. Posiadając doświadczenie i kontakty w branży ślubnej z przyjemnością podejmiemy się kompleksowej realizacji przygotowania ślubu oraz przyjęcia weselnego dla Państwa. Więcej informacji: TUTAJ

Makijaż ślubny

Przy sesjach typu fashion pracujemy ze świetnymi wizażystami i stylistami, również w tym wyjątkowym dniu możemy zaproponować profesjonalny makijaż przy użyciu kosmetyków najwyższej klasy. Makijaż jest wykonywany przez wizażystów z przygotowaniem zawodowym na najwyższym poziomie oraz dużym doświadczeniem w pracy przy sesjach i na planach filmowych.

F a c e b o o k